Úvodní stránka Zvyšování produktivity Služby podnikům Hledáte místo? Historie Reference Top 100 Ručení
Podnikové poradenství Personální poradenství Proč s námi naši klienti spolupracují Mezinárodní síť CFR Chcete si dopřát našich služeb? Hledání v zahraničí Jak pracujeme - podmínky spolupráce Start-up Rady firmam (FAQ) Kontaktní adresa

Start-Up

Pro koho je tento produkt

 
Tento produkt je určen pro vedoucí pracovníky, kteří staví firmu na zelené louce a ještě nemají funkční personální oddělení, popř. stávající personální oddělení není schopno zvládnout takto náročný projekt samo.
 
Může se jednat o nově budovaný výrobní podnik, finanční instituci či firmu, která se zabývá obchodem nebo distribucí.
 

Co je to?

 
Jedná se o systémové řešení koncepce a provedení náboru většího počtu zaměstnanců a s tím souvisejících aktivit buď na jednom či více místech celé České republiky.
 
Jedná se o unikátní přístup kombinující klasické způsoby hledání s novými metodami informačních technologií, call center, veletrhů práce, atd.
 

Proč s námi chcete spolupracovat?

 
Chcete klidný spánek. Protože jste se svěřili do rukou profesionálů, budete moci v noci klidně spát.
 
Získáte jistotu. Prověřené a efektivní metody v rukou odborníků Vám dají jistotu správného rozhodnutí.
 
Ušetříte spoustu času. Provedeme pro Vás projekt, jehož obvyklá časová náročnost je obrovská: jedná se o 900 - 5000 hodin práce - ušetříte čas vlastních lidí, máte-li ho vůbec k dispozici.
 
Zrychlíte. Naše odbornost a kvalita produktu Vám dodá rychlost a přesnost, kterou jinak máte šanci dosáhnout pouze s obrovským úsilím.
 
Vytvoříte kvalitu a zlepšíte image. Náš produkt je zaměřen zejména na kvalitu, která je pro Vás tak důležitá. Kvalitně navržený systém Vám přinese kvalitní zaměstnance, kteří kvalitně pracují a tím se také zvyšuje všeobecná kvalita Vaší firmy. Stanete se kvalitním zaměstnavatelem, kde kvalitní zaměstnanci kvalitně pracují. Toto přirozeně napomáhá Vaší "značce" na trhu práce a posiluje personální marketing a také Vaši image.
 
Budete na první pohled jiní, lepší. Kvalitně vybraní zaměstnanci jsou základním kamenem kvalitního personálního marketingu, který Vám umožní se dlouhodobě odlišit od ostatních zaměstnavatelů ve Vašem regionu.
 
Pohodlí zvýší Váš výkon. Práce s námi je přehledná a kontrolovatelná. Ušetřené starosti a čas Vám umožní věnovat se Vašim "A" prioritám, kterých jistě máte více než dost.
 
Práce s námi je uživatelsky přívětivá. Náš systém je pro Vás snadno ovladatelný, protože Vám dovede naslouchat, zlepšovat se a kvalitně reportovat. Naše reporty mohou být nejen česky, ale i v jakémkoliv jazyce, který si budete Vy, nebo Vaši kolegové přát. Jsou v elektronické podobě, a proto je můžete snadno předávat dále svým nadřízeným kdekoliv na světě, popř. jim umožníte sdílení informací na internetovém serveru. Ať jste kde jste, budete mít 24 hodin denně, sedm dní v týdnu nejčerstvější informace o průběhu plnění zakázky.
 
Dopřejete si spokojenost. Jak je vidět, práce s námi Vám jak šetří, tak vydělává peníze, Vaše spokojenost je tedy ve Vašich rukou ...
 

Vaše očekávání a jak poznáte, že nás potřebujete:

 
Víte-li, že
  • nemůžete vše stihnout sami a nemáte k dispozici stovky či tisíce hodin navíc
  • máte-li i jiné úkoly než hledat personál
  • hledáte kompetenci
  • chcete fungující systém generující kvalitní zaměstnance
  • "stroje se musí roztočit" v den D
  • chcete splnit správně a úspěšně svěřené úkoly
pak jsme partnerem pro Vás.

V čem musíte mít jasno?


Chcete svoji firmu postavit na kvalitních základech.
Nechcete zaplevelit firmu nekvalitním personálem.
Víte, že nekvalitní personál dlouhodobě působí na hospodářské výsledky Vaší společnosti.
Toto téma považujete za důležité.
Musíte si chtít nechat poradit.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás .