Úvodní stránka Zvyšování produktivity Služby podnikům Hledáte místo? Historie Reference Top 100 Ručení
Podnikové poradenství Personální poradenství Proč s námi naši klienti spolupracují Mezinárodní síť CFR Chcete si dopřát našich služeb? Hledání v zahraničí Jak pracujeme - podmínky spolupráce Start-up Rady firmam (FAQ) Kontaktní adresa

Korporátní kavárna CATRO

Žijeme v době, kdy nás zasypaly informace a další se na nás valí. A v této chvíli máme za úkol prezentovat své nápady svým klientům či zaměstnancům a vlastně tak přidat další náklad na neustále rostoucí hromadu informací, se kterými si většina lidí neví rady.

 

„Catro korporátní kavárna“ je nástroj, který umožňuje jednoduše vysvětlit velké skupině lidí (vážně velké, sám jsem to zkoušel nejvíc pro 350 lidí, ale určitě by se to zvládlo i pro tisíc) poměrně složité informace a získat od účastníků zpětnou vazbu.

 

Dnes je obvyklé komunikovat např. zákazníkům či zaměstnancům novinky pomocí powerpointových či jiných prezentací, které jsou často předlouhé, „protože toho máme hodně co říci“ a upřímně, co si člověk pamatuje po dvouhodinové prezentaci? Jakou zpětnou vazbu získá po takové prezentaci prezentátor? Jistě všichni známe situaci, kdy se bojíme zeptat, jenom protože se nechceme ztrapnit a často i protože máme prostě strach,že otázka vyvolá další nekonečné „promítání“ a stejně se nakonec nejspíš nic nedozvíme.

 

Tohle dokáže odstranit „Catro korporátní kavárna“. Jedná se o unikátní kombinaci systému„World Café“ a „Open Space Technology“, respektive „Coffee To Go!“, přinesla to společnost Creative Commons a „Open Space Technology“, kteří vychází z učení Harrisona Owena.

 

Je to jednoduchý nástroj pro lidskou osobní komunikaci, který dokáže dramaticky zvýšit účinnost Vašich komunikačních strategií a z nich vyplývajících snah.

 

Užívat ji mohou velké i malé korporace, neziskovky či menší firmy, které chtějí lépe zasít své myšlenky do myslí svých cílových skupin.

 

(Překlad do češtiny: Chcete–li vysvětlit něco složitého velké skupině lidí, tak aby to pochopila a byla Vám schopná dát takovou zpětnou vazbu, která Vám pomůže to vylepšit, tak použijte korporátní kavárnu.)

 

PÁR MYŠLENEK PRO KAVÁRNÍKY jsou k dispozici ZDE.