Úvodní stránka Zvyšování produktivity Služby podnikům Hledáte místo? Historie Reference Top 100 Ručení
Podnikové poradenství Personální poradenství Proč s námi naši klienti spolupracují Mezinárodní síť CFR Chcete si dopřát našich služeb? Hledání v zahraničí Jak pracujeme - podmínky spolupráce Start-up Rady firmam (FAQ) Kontaktní adresa

Služby podnikům

Catro je full service poradenská firma se zaměřením na personální a podnikové poradenství.

 

Obrací se na nás firmy, které potřebují pomoci s hledáním nových lidí, s ohodnocením stávajících, popř. hledají nové svěží nápady a postupy, které by jim umožnily najít mechanismus trvalého přizpůsobování se změnám.


Spolupracujeme se společnostmi, které hledají kvalitní služby a vědí, jak se pracuje s poradenskými firmami.


Rozdíl mezi poradcem a agentem

Poradce radí klientovi, jak nejlépe dosáhnout požadovaného výsledku a nabízí mu možnosti a varianty dalšího postupu (např. je výměna obchodního ředitele opravdu to, co pomůže Vaší firmě? Existují lepší řešení?).

Agent (agentura) ve většině případů spíše pouze udělá, co mu řeknete a je velmi nepravděpodobné, že by Vám nabízel nějaké rady, či alternativní řešení.

Poradce representuje firmu, klienta, který hledá člověka. Pracuje na exklusivní bázi. Agent representuje jak firmu, tak kandidáty. Nepracuje na exklusivní bázi, proto může nabízet kandidáty, které nabízí Vám i jiným firmám, např. Vaší konkurenci.