Úvodní stránka Zvyšování produktivity Služby podnikům Hledáte místo? Historie Reference Top 100 Ručení
Volná místa Jak zabezpečíme Vaše data Registrace Kontaktní adresa

SAMOSTATNÁ ASISTENTKA/REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (m/ž)

Modletice u Prahy (D1, Exit 10/12)

Máte chuť stát se součástí týmu lidí, který trendy nesleduje, nýbrž vytváří?

Chcete věnovat energii, kreativitu a nadšení firmě, která Vás dokáže ocenit a využít Vaše schopnosti?

VÍTEJTE NA PALUBĚ FIRMY JUNGHEINRICH

Jungheinrich je mezinárodní společnost, která je špičkovým dodavatelem manipulační techniky, regálových systémů a komplexních řešení pro intralogistiku. Na trhu v České republice působí více než 25 let a patří mezi 3 největší hráče. Mezi zákazníky Jungheinrichu patří renomované mezinárodní i ryze české firmy např. Škoda Auto, DHL, Continental, Foxconn, Hopi, Hornbach.

Z důvodu rozšiřování týmu hledáme spolupracovníky do centrály v Modleticích u Prahy na níže uvedenou pozici.

TECHNICKÝ SPECIALISTA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (m/ž)

Náplň Vaší práce:

  • podpora prodejního týmu
  • administrativa spojená s logistikou a fakturací
  • tvorba cenových nabídek
  • komunikace se zákazníky a kolegy - obchodními zástupci
  • evidence technické dokumentace
  • úprava databází a práce s CRM

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (nejlépe technického nebo ekonomického směru)
  • praxi v administrativě nebo v oddělení podpory prodeje
  • znalost anglického jazyka
  • schopnost porozumět technickému produktu
  • znalost práce na PC, velkou výhodou je znalost SAP
  • týmovost a zodpovědnost
  • připravenost učit se nové věci
  • dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme Vám:

  • stabilní pracovní místo v úspěšné společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • důkladné zaškolení
  • příležitost kariérního růstu
  • firemní benefity
  • možnost úpravy pracovní doby po vzájemné dohodě i na zkrácený úvazek

 Vážné zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu, fotografie a průvodního dopisu našemu personálnímu poradci, společnosti Catro, která exkluzivně vede toto výběrové řízení na e-mail catro@catro.net.